Tekirağa Konakları'nda mutlu ve huzurlu bir yaşam sizleri bekliyor.

Elit yaşam nitelikleri ile konforlu bir aile hayatına uygun olarak tasarlanan Tekirağa Konakları’nda yüzme havuzundan, çocuk oyun alanlarına, basketbol sahasından kapalı & açık otoparka kadar birçok sosyal donatı imkanı ile ailenizle birlikte geçireceğiniz mutluluk dolu anlar sizleri bekliyor.

Altan İnşaat’ın 25 yıllık tecrübesiyle hayata geçirdiği, 23.122 m²’ lik alanda 6 blokta 108 adet daire 20 adet mağazadan oluşan Tekirağa Konakları şehrin heryerinden rahat ulaşım imkanı bulunan lokasyonu ile Atatürk Bulvarı’na (Sahil Yolu) 600 m, Çevre Yoluna 450 m ‘lik mesafede yer alıyor. Tekirdağ Devlet Hastanesi, Namık Kemal Üniversitesi, Tekira AVM ve Otogar gibi noktalara yakınlığı ile şehrin tüm ritmini ve enerjisini yaşama imkanı sağlarken aynı zamanda sakin, huzurlu ve güvenli yaşamın kapılarını aralayarak yaşantınıza değer katacak.

Modern mimarisiyle dikkat çeken proje hayata zerafet katacak detaylarla dolu. Evinizde geçireceğiniz her an kendinizi daha da özel hissedeceksiniz. Her detayıyla ayrıcalık sunan proje iç mimarisiyle de şık ve konforlu yaşam olanağı sağlarken sevdiklerinizle paylaşacağınız mutlu anların adresi olacak.

Tekirağa Konakları’nda 2+1 ve 3+1 konut ve 160 m²’den 180 m²’ye mağaza şeçenekleri bulunuyor. Sosyal ve kültürel alanda birçok artısı bulunan proje ideal yaşam için gereken tüm donatılarıyla “Hayalinizdeki evi gerçeğe dönüştürecek”.

GÖRSEL GALERİ

LOKASYON

İNŞAAT BİLGİLERİ

İNŞAATIMIZDAN FOTOĞRAFLAR

Güvenli yapı sağlam temelle başlar.

UYGULAMALAR SIRASI İLE

VAZİYET PLANLARI

Projeyle ilgili tüm detaylar için bizi bu numaradan arayabilirsiniz:

0536 265 16 26