ALTAN İNŞAAT

Altan İnşaat Tic. ve San. A.Ş. ilk olarak İstanbul’un Avcılar ilçesinde kurulmuş ve çoğunlukla inşaat sektöründe faaliyet göstermiştir. 2000 yılı sonrası İstanbul Beylikdüzü Ve Muğla Bodrum İlçelerindeki beldelerde inşaat projeleri ile sektörde devamlılığını sağlarken aynı zamanda insanlarla yaşam alanı yaratmadaki başarısını, yaşam alanlarını temiz çevreye dönüştürme anlayışından hareketle kent temizliği ve çöp toplama alanına taşımıştır. Altan İnşaat Tic. Ve San A.Ş. yönetim politikasının bir parçası olarak çevre performansını sürekli olarak geliştirmeye, faaliyet esnasında tüm proses, yapı ve hizmetleri nedeniyle oluşabilecek olumsuz çevresel etkileri önlemeye kararlıdır.

Kurulduğu yıldan beri çevre bilinci ile hareket eden Altan İnşaat AŞ. doğaya ve insan sağlığına gösterdiği özenle sektörde örnek bir firma olmuştur, bu konudaki hassasiyetini 2005 yılında aldığı "TS EN ISO: 14000" Çevre Yönetim Sistemi Belgesi ile kanıtlamıştır. Şirket bünyesinde sürekli yenilenen, TS EN ISO 14001/2004 – K-Q TSE ISO EN 9000 – Çevre Ve Şehircilik il Müdürlüğünden Atık Taşıyan Araçlar İçin Lisans Belgeleri (Tıbbi Atık H6 H9 AYGEİY) Karayolları İle Tıbbi Atık Taşıma Uygunluk Belgeleri 180101 180102 180103 180104 180201 180202 180203, TSE-HYB Hizmet Yeterlilik Belgesi, Ulaştırma, Denizcilik ve Haberleşme Bakanlığından K1 Yetki Belgesi, TS 8358 Belgesi, TS 13354 Belgesi, TS 13111 Belgeleri mevcuttur.

Misyonumuz

Görev bölgesindeki kamu temizlik hizmetlerini, bölge halkının takdirini kazanacak şekilde planlı, zamanında ve eksiksiz olarak gerçekleştirmek. Yasal gerekliliklerden taviz vermeden insanlara ve çevreye saygılı işler yapmak.

Vizyonumuz

Faaliyet gösterdiği alanlarda vazgeçilmez ve tek isim olmak. Kaliteli, çevreye saygılı ve insan yaşamının değerine her zaman önem veren bir firma anlayışıyla rakipleri arasında farklılık oluşturarak müşterileri tarafından seçilme nedeni yaratmak.

BYS Politikası
Stratejiler

1. Müşteriler: Müşterilerine daima dürüst olmak ve onların isteklerinden sapma yaratmamak.

2. Tedarikçiler: Özenle seçilmiş tedarikçiler ile çalışmak.

3. Rakipler: Tüm rakiplerine örnek teşkil edecek firma düzeyini sürekli korumak.

4. Paydaşlar: Tüm paydaşlarını en üst seviyede korumak.

5. Kalite: Hizmet ve üretim kalitesinden asla taviz vermemek ve sürekli gelişime açık olmak.

6. Çevre: Yasalar çerçevesinde olmak üzere çevreye zarar vermeyecek her türlü duyarlılığı faaliyetlerine yansıtmak.

Stratejik BYS Hedefleri
İSG Politikamız
Kalite, Çevre ve İSG Politikası